Haber

Beşiktaş’ta trafikte çıkan tartışma sokak kavgasına dönüştü

Beşiktaş’ta 3 kişi, trafikte tartıştıktan sonra sokak ortasında bıçak ve kemerle birbirine girdi. Kavga sırasında bacağından bıçakla yaralanan şahıs hastaneye kaldırıldı. Kavga anları cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Olay, dün saat 01:00 sıralarında Şehit Asım Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, motosikletle sokakta yürüyen 2 kişi, yolun ortasında yürüyen kişiyi korna çalarak uyardı. Sokakta yürüyen şahıs küfür ederek karşılık verince önce tartışma, ardından arbede çıktı. Çıkan olaylarda bıçak ve kemer kullanılırken, o anlar cep telefonu görüntüsüne yansıdı.

YARALIYA İLK MÜDAHALEYİ BİR ARKADAŞI YAPARDI

Kavga sırasında bacağına bıçak darbesi ile yaralanan şahıs, bir süre sağlık ekiplerinin gelmesini bekledi. Bu sırada yanında bulunan arkadaşı, yaralı arkadaşının bacağına müdahale etti. Müdahaleyi yapan kişi, “Birden kornaya bastığımız için ateş etti ve küfür etti” dedi. Çıkan arbede sırasında bacağından yaralanan ve görüntülere yansıyan şahıs, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Öte yandan olay yerinde yerde yatarken bıçaklanan bir kişinin daha olay yerinden kaçtığı iddia edildi. Bu kişinin sağlık durumu bilinmezken, polisin soruşturması devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu